Zabezpečení
Technologie master lock

Zabezpečení při přepravě

Upínací gumy STEELCOR™

Upínací gumy STEELCOR™ jsou určeny ke spolehlivému a bezpečnému zafixování nákladu při přepravě. Obrácený háček nabízí více možností uchycení nákladu a díky ploché konstrukci s ocelovým jádrem má navíc vyšší pevnost v tahu v porovnání s běžnými háčky vyrobenými z drátu.

Tělo háčku je pokryto plastem zabraňujícím poškození nákladu. Gumy jsou dostupné v několika délkách, které jsou barevně rozlišeny pro snadnější identifikaci.

Délkové nastavitelné upínací gumy STEELCOR™

Jediná upínací guma pro různé typy použití. Díky nastavitelné délce gumy je možné zajistit náklad o různém objemu jedinou upínací gumou. Délku lze navíc snadno nastavit jednou rukou.

Upínací gumy GIANT Hook™

Unikátní patentovaný extra velký háček usnadňuje uchycení nákladu. Díky speciální konstrukci ze vstřikovaného plastu s ocelovým jádrem mají upínací gumy navíc zvýšenou nosnost až 65 kg.

Upínací gumy ROTATIVE Hook™

Speciální extra velký háček upínací gumy, který se dá

 libovolně otáčet, široký popruh a nastavitelná délka v rozmezí 60 až 120 cm, zajišťují flexibilní a snadné použití a bezpečné a stabilní upevnění nákladu při přepravě.

Upínací gumy CLIP Hook™

Upínací gumy s patentovaným háčkem a pojistkou zabraňující jeho vyklouznutí a uvolnění nákladu. Díky ocelové konstrukci s povrchem krytým plastem nedochází při přepravě k poškrábání nákladu.

Upínací gumy SNAP Clip™

Speciální patentovaný způsob uchycení gumy minimalizuje riziko úrazu při jejím uvolňování. Guma setrvává na svém místě, i pokud je jeden její konec uvolňen. Velikost oka se dá navíc upravit

Upínací gumy EZ GRIP™

Unikátní design háčku gumy s ergonomicky tvarovaným okem pro snadné uchopení a bezpečné zajištění nákladu s minimálním rizikem zranění.

Upínací gumy Flat SMOOTH™

Háčky z dvojitého ocelového drátu poskytují 2x větší pevnost v tahu v porovnání s běžnými upínacími gumami. Ploché provedení gumy navíc zabraňuje jejímu zařezávání do nákladu a minimalizuje riziko jeho poškození.

Reflexní upínací gumy Flat SMOOTH™

Upínací guma Flat SMOOTH™ se všemi jejími přednostmi v reflexním provedení. Ideální pro zajištení nákladu při jízdě na kole, motocyklu, vozíku apod.

Upínací gumy Flat SMOOTH™ multi

Upínací gumy rozdělené na 4 části o šířce 4 mm jsou vhodné pro stabilní a spolehlivé upevnění nákladu při jízdě na kole nebo motocyklu.

Upínací gumy TWIN WIRE™

Upínací gumy s háčky z dvojitého ocelového drátu poskytují 2x větší pevnost v tahu v porovnání s běžnými upínacími gumami. Díky obrácenému profilu háčku je jejich požití snadné, rychlé a bezpečné.

Upínací gumy zakončené kuličkou

Speciální upínací gumy, které jsou místo háčku zakončené kuličkou, určené pro zajištění nákladu, kde není použití háčku možné nebo vhodné. Ideální např. pro kempování a tusistiku.

Popruhy s ráčnou

Nová řada popruhů s ráčnou s celou řadou chytrých funkcí pro ergonimické a praktické použití při přepravě. Vysokopevnostní háčky s pojistkou kryté polyethylenovým plastem pro spolehlivé a bezpečné zajištění nákladu.

Speciální guma s brzdičkou STRAP TRAP™ pro uchycení přebytečné části popruhu zabraňuje jeho zamotání při přepravě.

Bezpečnostní popruhy s ráčnou

Popruh s patentovanou technologií Monster Weave™ pro jeho maximální odolnost a pevnost. Disponuje vysokopevnostními háky z masivní oceli s velkou nosností. Díky ergonomickému designu a gumovému potahu rukojeti ráčny je její použití snadné a bezpečné. Samozřejmostí je také Guma STRAP TRAP™ pro zajištění přebytečné části popruhu. Dostupné také v provedení bez háčků na konci.

Reflexní popruhy s ráčnou

Ráčna s reflexními prvky je ideálním řešením při zajištění nákladu při přepravě v noci nebo při snížené viditelnosti. Háčky s „S“ profilem vybavené pojistkou drží na svém místě za všech okolností.

Popruhy se samonavíjecí ráčnou

Popruhy se speciálně vyvinutou samonavíjecí ráčnou pro její jednoduché a praktické použití. Po stisknutí tlačítka se začne popruh automaticky navíjet nebo odvíjet. Díky plastovým ochranným prvkům je zajištěna jak bezpečnost při obsluze, tak i ochrana nákladu při přepravě.

Popruhy pro přenášení

Pro transport objemnějšího nákladu v ruce vyvinul Master Lock® speciální popruhy s rukojetí, s kterými je přenášení hračkou. Ideální řešení při stěhování nebo pro každodenní potřebu při přenášení PET láhví s nápoji či obdobných předmětů.

VISACÍ ZÁMKY MASTER LOCK PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY

Biometrické visací zámky | Kombinační visací zámky | TSA zámky | Zámly
z vrstvené oceli | Titanové visací zámky | Speciální visací zámky | Elektronické visací zámky

Main Menu x
X