Zabezpečení
Technologie master lock

Visací zámky schválené TSA

Rozvoj TSA zámků Master Lock®

Jako reakce na útoky 11. září 2001 zavedly USA bezpečnostní systém, v rámci kterého jsou prověřována všechna zavazadla před přepravou na palubu letadla pracovníky TSA (Transportation Security Administration – Přepravní bezpečnostní správa). Kontrola probíhá pomocí rentgenu, avšak v případě pochybností jsou pracovníci TSA oprávněni zavazadlo otevřít, a to i za cenu zničení zámku nebo dokonce poškození zavazadla.

V současnosti jsou pracovníky TSA kontrolovány zavazadla na více než 450 letištích po celém světe a setkat se s nimi můžete také například ve Velké Británii, Japonsku, Nizozemsku nebo na Novém Zélandu.

Visací zámky Travel Sentry®

Společnost Master Lock® má ve svém sortimentu speciální sérii visacích zámků Travel Sentry®, které jsou schválené TSA a mohou být otevřeny jejich univerzálním klíčem. Nehrozí tak při kontrole poškození zámku nebo zavazadla. Tyto zámky jsou pro snadnou identifikaci označeny logem Travel Sentry®.

Zámky Travel Sentry® jsou dostupné v různých provedeních s ocelovým třmenem nebo flexibilním ocelovým lankem. Jejich uzamčení je možné pomocí klíče, ale zákazníci dávají přednost spíše modelům s 3-ciferným nebo 4-ciferným kombinačním zámkem, u kterých není žádný klíč potřeba. Kombinace je navíc opakovaně nastavitelná a každý uživatel si ji může během pár vteřin kdykoliv změnit.

Zabezpečení přípojných vozidel Master Lock®

V nabídce jsou rovněž zámky v designových provedeních s barevnými vinylovými kryty, krytem v imitaci kůže či s drobnými, ale užitečnými funkcemi, jako je například zatažitelný štítek, na který lze zapsat identifikační údaje o majiteli zavazadla.

VISACÍ ZÁMKY MASTER LOCK PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY

Biometrické visací zámky | Kombinační visací zámky | TSA zámky | Zámly
z vrstvené oceli | Titanové visací zámky | Speciální visací zámky | Elektronické visací zámky

Main Menu x
X