Zabezpečení
Technologie master lock

TREZORY A BEZPEČNOSTNÍ BOXY

Master Lock® nabízí široký sortiment trezorů a bezpečnostních boxů pro ochranu Vašich cenností jako jsou citlivé dokumenty, hotovost, platební karty, klíče, přístupové karty a čipy, elektronika (tablety, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky), digitální nosiče dat (CD/DVD disky, USB flashdisky, paměťové karty) a další. Tyto cennosti jsou často nenahraditelné a je potřeba je chránit jak proti krádeži, tak proti ničivým účinkům požáru či vody.

Důmyslný systém uzamknutí

Trezory a boxy jsou dostupné v několika velikostech od těch nejmenších pro ochranu šperků a drobných cenností až po ty největší určené pro ochranu objemnějších předmětů.

Systém uzamykání je dostupný v klíčovém provedení umožňujícím jednoduchou obsluhu, nebo v kombinačním, které je vhodné zejména pro případy, kdy trezor využívá více uživatelů.

V případě požáru nemusí některé z Vašich cenností odolat vysokým teplotám. Při požáru teplota často vystoupá na 600°C za pouhých 5 minut. UL certifikované trezory a boxy Master Lock® jsou náročně testovány nezávislou zkušební laboratoří a díky speciální tepelné izolaci jsou schopny udržet stabilní teplotu vnitřních prostor po dobu:

  • 30 min při teplotě 843°C
  • 60 min při teplotě 927°C
  • 120 min při teplotě 1010°C

Spolehlivá ochrana

Trezory poskytují spolehlivou ochranu mimo jiné také proti nárazu či pádu. Odolají pádu z výšky až 9 m a stále zůstávají neporušeny. Pokud tedy dojde například ke zborcení stavební konstrukce v důsledku požáru, můžete si být jisti, že jsou Vaše cennosti v trezoru v bezpečí.

Kromě testování odolnosti vůči účinkům požáru jsou trezory a bezpečnostní boxy Master Lock® prověřovány v souvislosti s ochranou proti vodě. Trezory jsou voděodolné a poskytují ochranu před vniknutím vody po dobu minimálně 24 hodin (při výšce hladiny 200 mm). Bezpečnostní boxy poskytují maximální ochranu proti vniknutí vody a mohou být trvale ponořeny až po dobu 72 hodin. Jsou tak vhodné pro ochranu tiskopisů a dokumentů před ničivými účinky požáru, následků jeho hašení či povodně.

Další užitečné funkce

Dveře zamčených trezorů Master Lock® jsou blokovány čepy o průměru 25 mm z masivní oceli v různém počtu podle velikosti a provedení trezoru. Speciální skryté panty dvířek jsou navíc odolné proti vypáčení.

Vybrané modely trezorů Master Lock® disponují dalšími užitečnými funkcemi, jako je například integrované LED osvětlení interiéru usnadňující orientaci, háčky pro zavěšení klíčů, praktické úložné prostory ve dveřích trezoru či přemístitelné police a šuplíky. Užitečné je také čalounění vnitřních prostor trezoru zabraňující poškrábání uložených předmětů. Model LFW205TWC je navíc vybaven hlasitým zvukovým alarmem, který se spustí při neoprávněné manipulaci s trezorem (přenášení, naklánění), při pokusu o jeho otevření, či po několikanásobném zadání nesprávného kódu zámku.

Napájení trezorů MasterLock

Trezory s elektronickým kombinačním zámkem jsou napájeny pomocí AAA, nebo AA baterií (nejsou součástí balení) a jsou uzpůsobeny k ukotvení k podlaze pomocí dodávané montážní sady.

Přenosné trezory Master Lock®

Master Lock® má ve své nabídce také přenosné trezory, které bezpečně ochrání Vaše cennosti na cestách. Díky pevné ocelové konstrukci a kompaktním rozměrům mohou být trezory snadno přenášeny. Otevírání je realizováno pomocí klíče, nebo elektronického zámku s nastavitelnou kombinací či čtečkou otisku prstu. Vypolstrovaný interiér u přenosných trezorů zabraňuje poškrábání uložených cenností.

Vybrané modely přenosných trezorů jsou vybaveny integrovaným ocelovým lankem pro připevnění trezoru k pevnému objektu.

Bezpečnostní boxy Master Lock®

Bezpečnostní boxy Master Lock® jsou stejně jako trezory dostupné v několika velikostech a rovněž prochází náročnou UL/ETL certifikací zaručující odolnost proti ohni a vodě. Vhodné jsou zejména pro ochranu tiskopisů, dokumentů, fotografií, digitálních nosičů dat a dalších cenností.

VISACÍ ZÁMKY MASTER LOCK PRO VŠECHNY VAŠE POTŘEBY

Biometrické visací zámky | Kombinační visací zámky | TSA zámky | Zámly
z vrstvené oceli | Titanové visací zámky | Speciální visací zámky | Elektronické visací zámky

Main Menu x
X